Latviešu Русский English

Viesnīcas "SportHotel" kārtības noteikumi klientiem

Kārtības noteikumi

 1. Iebraukšana viesnīcā ir iespējama no plkst. 14:00. Izrakstīšanās laiks, neatkarīgi no iebraukšanas laika ir līdz plkst. 12:00. Uzturoties ilgāk – papildus samaksa – 1/2 no numura cenas (iespēja uzturēties numurā līdz plkst. 18:00!).
 2. Viesnīcas īres maksa tiek iekasēta par numuru.
 3. Ja numurs ir 2-vietīgs, tajā paredzēts uzturēties 2 cilvēkiem, ne vairāk. Ja numurs ir 3-vietīgs, 4-vietīgs vai 5-vietīgs – numura vietību nosaka paredzēto maksimālo viesu skaits attiecīgajā numurā. Viesnīcas viesi var uzņemt viesus numuriņā līdz 23:00, ja apmeklētāji uzturēsies telpā pēc plkst.23:00, viņiem ir jāmaksā papildus maksa – 10 EUR par katru personu.
 4. Par viesnīcas īres pakalpojumu klients norēķinās uzreiz – pirms atslēgas saņemšanas un numuriņa izmantošanas.
 5. Norēķinoties pakalpojumiem ar pārskaitījumu, no klienta vēlamies saņemt garantijas vēstuli, kurā sniegta garantija – (par izmantotajiem viesnīcas pakalpojumiem sniegt apmaksu pēc viesnīcas piestādītā rēķina) un informācija; - firmas vai privātpersonas rekvizīti (nosaukums/ vārds uzvārds; Reģ. Nr./ pers.kods; adrese, banka, tās kods, konta numurs, kontaktpersona, tel.nr.); - kādi numuri, cik personām, uz cik diennaktīm tiks rezervēti un apmaksāti.
 6. Viesiem ierodoties viesnīcā ir obligāta procedūra – reģistrācijas kartes aizpildīšana, kurā jānorāda minētos datus dokumentos (pase, ID karte), personu apliecinošu dokumentu.
 7. Viesnīcā pieejamais inventārs (dvieļi, glāzes, pelnutrauks, TV pults utt.) nav paredzēts līdznešanai. Tas tiek izīrēts, bet ne dāvināts. Tas ir viesnīcas īpašums!
 8. Viesnīcas numuriņā nav atļauts pārbīdīt mēbeles!
 9. Lūgums pēc plkst. 24:00 netrokšņot, netraucēt citiem viesnīcas viesiem.
 10. Izejot no viesnīcas, atslēgas no numuriņa atstāt administratorei!
 11. Atslēgas nozaudēšanas gadījumā sods – 10 EUR!
 12. Par viesnīcas bojāto inventāru klients atbild materiāli. Piekrišanu klients apliecina reģistrācijas kartē ar savu parakstu. Pie viesnīcas inventāra pieskaitāmas arī telpas sienas, durvis, logi, grīdas segums, telpaugi u.c.
 13. Atstājot viesnīcu, kopā ar administratori veikt numura pārbaudi!
 14. Ar atsauksmēm, ierosinājumiem un sūdzībam Jūs varat jebkurā laikā griezties pie viesnīcas administratora vai pa e-pastu – info@sporthotel.lv
 15. Par smēķēšanu nepiemērotā vietā sods – 50 EUR. Viesnīcā ir speciāli atvēlētas vietas smēķēšanai tie atrodas 3 un 4 stāvā.
 16. Lūdzam Jūs neatstāt savas mantas bez uzraudzības. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat atstāt savas mantas viesnīcas administratoram.
 17. Klients nes atbildību par ugunsdrošības parkāpumu viesnīcas teritorijā.
 18. Administratoram ir tiesības atteikt viesim, ja viņš atrodas neadekvātā stāvoklī.(Alkohola, narkotiska reibumā)
 19. Administratoram ir tiesības izlikt no numura par neadekvāto uzvedību. Tajā gadījumā administrators izsauc aizsardzības firmu vai pašvaldības policiju.
 20. Pēc Jūsu pieprasījuma un pēc administratora atļaujas Jūsu numurā var atrasties viesi no plkst. 8:00 līdz 23:00, gadījumā ja viesiem ir dokumenti (pase, ID karte).
 21. Mājdzīvnieku izmitināšana pieļaujama tikai pēc iepriekšējā pieprasījuma. Tas ir maksas pakalpojums- 7 EUR par katru dzīvnieku/naktī.
Atgriezties atpakaļ - Noteikumi