Izdevīgs piedāvājums distancētai strādāšanai (50% atlaide)

Dārgais viesi,

SportHotel viesnīca piedāvā vēl nebijušu piedāvājumu- numuri distancētai strādāšanai. Mēs piedāvājam biznesa klases numurus distancētai strādāšanai. Šajos numuros Jums būs iespēja mierīgi, klusumā un netraucēti pildīt savus darba pienākumus nedodoties pa tiešo uz darbu. Šāds piedāvājums ir ideāli paredzēts tiem cilvēkiem, kas nevar pildīt savus darba pienākumus distancēti mājās, kur traucē ikdienas rūpes un tādējādi nedodot laiku koncentrēties uz darbu.

SportHotel viesnīcā ik dienu notiek numuru uzkopšana, tiek veikta sanitārā apstrāde ar specializētiem tīrīšanas līdzekļiem, notiek telpu apstrāde ar UV apstarotāju-gaisa recirkulatoru.

Biznesa klases numuri ir speciāli aprīkoti ar darba zonu (galdu, krēslu), kā arī numuros ir pieejama gulta, TV, dīvāns, vannas istaba, u.c. Visā viesnīcas teritorijā ir pieejams bezmaksas stabils internets. Pie viesnīcas ir pieejama bezmaksas stāvvieta.

Biznesa klases numurs ir pieejams ar 50% atlaidi no standarta cenas. Piedāvājums darbojas laika posmā no 04.12.2020 līdz 23.12.2020 (ieskaitot). Veicot rezervāciju caur mūsu mājas lapu www.sporthotel.lv ievadot promo kods lodziņā sport50 Jūs iegūsiet 50% atlaidi uz biznesa klases numuru.

Ja apmaksu vēlaties veikt ar pārskaitījumu kā juridiska persona, tad Jums nepieciešams sazināties ar viesnīcu SportHotel pa e-pastu info@sporthotel.lv vai tālruni +37120255334 un mēs sagatavosim rēķinu apmaksai iekļaujot šo atlaidi.

Numuru skaits ir ierobežots!

Uz Jūsu papildus jautājumiem atbildēsim pa e-pastu info@sporthotel.lv vai tālruni +37120255334.

Būsim priecīgi satikt Jūs mūsu viesnīcā!